Media Converter 4-RJ45 10/100/1000 Mpbs Met Gigabit LC SFP Converter 1 Paar

€122.80

Goedkope Media Converter 4 RJ45 10/100/1000 Mpbs Met Gigabit LC SFP Converter 1 Paar, koop Kwaliteit Netwerken Gereedschap rechtstreeks van Leveranciers van China: Media Converter 4-RJ45 10/100/1000 Mpbs Met Gigabit LC SFP Converter 1 Paar

Fiber Optische Media Converter 1000 Mbps RJ45 Single mode fiber 2 port SC 25 KM 35.99 1000 Mbps Fiber Media Converter met 8 RJ45 1 SC fiber poort voor HD Camera-1 Paar 115.99 Media Converter 4-RJ45 10/100/1000 Mpbs Met Gigabit LC SFP Converter 1 Paar 140.00 1000 Mbps Fiber Media Converter 4 RJ45 1 SC fiber poort voor HD Camera (1 Paar) 93.99 Fiber POE Switch met 4 RJ45 Gigabit Poort Voor IP Camera CCTV Camera (1 Paar) 169.99 SC naar SC fiber patch cord jumper kabel, Single Mode SM, simplex, 9/125, 35101520305080100 Meters 2.90
10/100/1000 M Automatische onderhandeling Single-mode SFP poort
10/100/1000Base-T SFP Converter
korte introductie
dit product ondersteunt IEEE802.3Z/AB 1000Base-SX/LX/SC protocol, de werkmodus van duplex volledige modus en half modus. de elektrische outlet is adaptieve om de tarief van 10/100/1000 M
Gigabit optische transceiver. deze handleiding is voor diverse modellen van adaptieve 10/100/1000Base-T optische transceivers. de volgende inkoop gids is voor klant verwijzen naar.
inkoop gids voor Gigabit optische transceivers
Model
specificaties
MM
1000 M adaptieve, multi-mode 550 meter
SM
1000 M adaptieve, single mode 0-80Km
installatie
1. Interface
RJ-45 interface
de transmissie media keurt CAT5 en KAT 6 twisted-pair. wordt aanbevolen kwaliteit RJ-45 en goed gemaakt jumper. het beschikt de functie van automatisch identificeren de through lijn en cross draad.
Fiber interface
LC fiber interface is van duple

Tags: Goedkoop Media Converter 4 RJ45 10/100/1000 Mpbs Met Gigabit LC SFP Converter 1 Paar, Hoge Kwaliteit Media Converter 4-RJ45 10/100/1000 Mpbs Met Gigabit LC SFP Converter 1 Paar, Chinese Netwerken Gereedschap Leveranciers.

  • Merknaam: dower me
  • Pakket: Ja
  • Type: Ethernet Extender
  • Max. Data Transfer Rate: 10/100/1000M
  • modules: with LC SFP modules (single-mode)
  • Fiber type: LC port
  • Distance Transmission: Up 25 km
  • Soort Unit: lot (2 stukken/lot)
  • Gewicht Pakket: 0.2kg (0.44lb.)
  • Afmeting Pakket: 3cm x 3cm x 3cm (1.18in x 1.18in x 1.18in)
5 stks/partij 15V150W Voor Osram HLX64635 GZ6.35 Foto Optic Lamp Halogeen Gilded Lamp Cup Gratis Tracking
5 stks/partij 15V150W Voor Osram HLX64635 GZ6.35 Foto Optic Lamp Halogeen Gilded Lamp Cup Gratis Tracking
* model: hlx64635* specificaties: 15v150w foto optic lamp halogeen gilded lamp cup pome behandeling* licht voet: gz6.35* levensduur: 50 uur* herkomst: duitsland* pakket...

€293.31

Gratis Verzending! NOYAFA NF 816 Ondergrondse Bured Pijp onzichtbare Muur Kabel & Verborgen-draden Lokaliseren Stroomonderbrekers
Gratis Verzending! NOYAFA NF 816 Ondergrondse Bured Pijp onzichtbare Muur Kabel & Verborgen-draden Lokaliseren Stroomonderbrekers
belangrijkste functies:1. lokaliseren en volgen begraven en verborgen draden.2. bepalen welke recipiënten geïnteresseerd op specifieke circuits.3. opsporen van boor boren...

€39.47

NP89-19601xx-G4 PGA 13X13 14X14 MM spacing 0.4 MM IC Brandende zetel Adapter testen zetel Test Socket testbank in voorraad gratis schip
NP89-19601xx-G4 PGA 13X13 14X14 MM spacing 0.4 MM IC Brandende zetel Adapter testen zetel Test Socket testbank in voorraad gratis schip
welkom om onze winkel --- big'k gps/gsm module professionele co,. ltdwat we supply is alleen nieuwe & originele onderdelen, en de prijs is ook voor alleen nieuwe & originele prijs....

€73.71

Kabel Lengte Tester NF-8601W Multifunctionele Netwerk Kabel Tester LCD Cable Lengte Tester
Kabel Lengte Tester NF-8601W Multifunctionele Netwerk Kabel Tester LCD Cable Lengte Tester
kenmerken: 100% nieuw en hoge kwaliteit. handig, duurzaam en lange behulp tijd. helpen om test de rj11, rj45, bnc kabel lengte onder open circuit. onder de situatie van aansluiten...

€98.25

1 STKS Nieuwe Voor Sysmex KX21N CA1500 K4500 DRUK ONDERDELEN Voor PSL-21, POMP Diafragma NJK10001 VACUÜM PARTS.44368660
1 STKS Nieuwe Voor Sysmex KX21N CA1500 K4500 DRUK ONDERDELEN Voor PSL-21, POMP Diafragma NJK10001 VACUÜM PARTS.44368660
Voor sysmex kx21n ca1500 k4500 druk onderdelen voor psl-21, pomp diafragma njk10001 vacuüm parts.44368660pakket omvat: sysmex kx21n pomp vacuüm membraan * 1 stksbedankt voor...

€48.66

Gratis verzending auto driver board kit car diy ips scherm N070ICG-L1D4 N070ICG-LD1 1280*800 40PI + controller + afstandsbediening HDMI VGA AV
Gratis verzending auto driver board kit car diy ips scherm N070ICG-L1D4 N070ICG-LD1 1280*800 40PI + controller + afstandsbediening HDMI VGA AV
zeal wave focus op fabriek direct verkopen, kunnen we verzekeren snelle levering, goede kwaliteit en uitstekende klantenservice. tft lcd module + touch panel + hdmi & vga & 2av a/d...

€54.02

NOYAFA NF 816 Ondergrondse Bured Pijp onzichtbare Muur Kabel & Verborgen-draden Lokaliseren Stroomonderbrekers
NOYAFA NF 816 Ondergrondse Bured Pijp onzichtbare Muur Kabel & Verborgen-draden Lokaliseren Stroomonderbrekers
belangrijkste functies:1. lokaliseren en volgen begraven en verborgen draden.2. bepalen welke recipiënten geïnteresseerd op specifieke circuits.3. opsporen van boor boren...

€39.47

IC51-0162-296 SSOP16 spacing 1.0mm IC Brandende zetel Adapter testen zetel Test Socket testbank in voorraad gratis verzending
IC51-0162-296 SSOP16 spacing 1.0mm IC Brandende zetel Adapter testen zetel Test Socket testbank in voorraad gratis verzending
welkom om onze winkel --- big'k gps/gsm module professionele co,. ltdwat we supply is alleen nieuwe & originele onderdelen, en de prijs is ook voor alleen nieuwe & originele prijs....

€46.22

Geological survey instrument gps land meter elke aarde vierkante en omtrek kan worden gemeten outdoor maatregel gebied tool noyafa nf-188
Geological survey instrument gps land meter elke aarde vierkante en omtrek kan worden gemeten outdoor maatregel gebied tool noyafa nf-188
geological survey instrument gps land meter elke shap van aarde vierkante en omtrek kan worden gemeten outdoor maatregel gebied tool noyafa nf-188let:1. we in voorraad alle tijd2....

€69.44

Hoge kwaliteit draad tracker netwerk telefoon kabel tracker wire toner tracer tester met anti-jamming nieuwe noyafa nf-268
Hoge kwaliteit draad tracker netwerk telefoon kabel tracker wire toner tracer tester met anti-jamming nieuwe noyafa nf-268
hoge kwaliteit noyafa nf-268 wire tracker netwerk telefoon kabel tracker wire toner tracer tester met anti-jamminglet:we in voorraad alle tijd we sturen het pakket...

€44.96

Gratis Verzending! noyafa nf-8200 lan kabel tester tone generator voor rj45 rj11 en andere draad wiremap voor rj45 welkom om oem
Gratis Verzending! noyafa nf-8200 lan kabel tester tone generator voor rj45 rj11 en andere draad wiremap voor rj45 welkom om oem
belangrijkste functie:1. trace en lokaliseren rj45 (stp/4-core), rj11 kabels.2. anti-jamming, staat werken op de warmtewisselaar en pc opstarten.3. maatregel kabel lengte...

€57.89

SSOP56/DIP56 spacing 0.635mm IC Brandende zetel Adapter testen zetel Test Socket testbank in voorraad gratis verzending
SSOP56/DIP56 spacing 0.635mm IC Brandende zetel Adapter testen zetel Test Socket testbank in voorraad gratis verzending
welkom om onze winkel --- big'k gps/gsm module professionele co,. ltdwat we supply is alleen nieuwe & originele onderdelen, en de prijs is ook voor alleen nieuwe & originele prijs....

€56.62