1 pairs 8 Kanaal HDCVI/AHD Video data Fiber Converters met RS485 FC/Single mode

€112.26

Goedkope 1 pairs 8 Kanaal HDCVI/AHD Video data Fiber Converters met RS485 FC/Single mode, koop Kwaliteit Netwerken Gereedschap rechtstreeks van Leveranciers van China: 1 pairs 8 Kanaal HDCVI/AHD Video data Fiber Converters met RS485 FC/Single mode

1 pairs 4 CH HDCVI/AHD Video data Fiber Converters met RS485 FC/Single mode 129.99 1 pairs 8 Kanaal HDCVI/AHD Video data Fiber Converters met RS485 FC/Single mode 127.99 FC naar FC glasvezel patch snoer jumper kabel, SM, Single Mode simplex, 9/125, thuis Elektrische Draden 35101520305080100 M 2.90 10 stks FC-FC Fiber Adapter Connector Enkele Vrouwelijke Flens Koppeling Testen Kit 14.99
1 pairs 8 CH HDCVI/AHD Video data Fiber Converters met RS485 FC/Single mode
voor de omgeving:
1. Security Systemen
2. Radio en televisie transmissie
3. Vide monitoring
4. building controlesystemen
5. Trein/Hoge snelheid road monitoring
6. Intelligent Traffic Monitoring Systeem (ZIJN)
7. Remote multimedia onderwijs/campus monitoring
8. lange afstand radio en televisie transmissiesysteem
pakket Omvat:
1 pairs optische apparaat (Zender + Ontvanger)
2 x voeding
1 x handleiding
optische index
1. Optische Interface: FC
2. Golflengte: 1310/1550 m
3. Optische power:-8 ~-3dBm
4. Ontvanger Gevoeligheid:-22dBm
5. Transmissie afstand: single-mode fiber type: 0-25 KM
Video Index:
1. Video: 8 kanaal
2. Video Interface: BNC
3. Video Input/Output Impedantie: 75ohm (ongebalanceerde);
4. Video Bandbreedte 8 MHz;
5. Video formaat compatibel PAL, NTSC, SECAM;
6. De afzender input niveau: > 500mVp-p
7. De ontvanger uitgangsniveau: 1Vp-p
8. Input en output impedantie: 75 ohm
9. De ontvanger stijgen en fall keer:
10. De ontvanger maximale jitter:
Data: RS485 revers

Tags: Goedkoop 1 pairs 8 Kanaal HDCVI/AHD Video data Fiber Converters met RS485 FC/Single mode, Hoge Kwaliteit 1 pairs 8 Kanaal HDCVI/AHD Video data Fiber Converters met RS485 FC/Single mode, Chinese Netwerken Gereedschap Leveranciers.

  • Merknaam: dower me
  • Pakket: Ja
  • Type: Ethernet Extender
  • Modelnummer: GSH-8V1DCVI-S
  • Support: With RS485 interface, revise digital
  • Warranty: 5 Years
  • Distance Transmission: 25 km
  • Fiber type: FC port
  • Packages: Original packaging
  • Soort Unit: lot (2 stukken/lot)
  • Gewicht Pakket: 0.2kg (0.44lb.)
  • Afmeting Pakket: 3cm x 3cm x 3cm (1.18in x 1.18in x 1.18in)
Voor 1 M handbediende WiFi HD720p Draadloze Endoscoop Video Borescope Camera 4 ST iOS Android Tablet + Side spiegel
Voor 1 M handbediende WiFi HD720p Draadloze Endoscoop Video Borescope Camera 4 ST iOS Android Tablet + Side spiegel
Deze nieuwe wifi endoscoop camera is een draagbare, handbediende, multifunctionele inspectie camera systeem met een ultra kleine grootte van 8.5mm diameter hoge kwaliteit video camera aanbieden...

€59.58

5 stks/partij 15V150W Voor Osram HLX64635 GZ6.35 Foto Optic Lamp Halogeen Gilded Lamp Cup Gratis Tracking
5 stks/partij 15V150W Voor Osram HLX64635 GZ6.35 Foto Optic Lamp Halogeen Gilded Lamp Cup Gratis Tracking
* model: hlx64635* specificaties: 15v150w foto optic lamp halogeen gilded lamp cup pome behandeling* licht voet: gz6.35* levensduur: 50 uur* herkomst: duitsland* pakket...

€293.31

Gratis Verzending! NOYAFA NF 816 Ondergrondse Bured Pijp onzichtbare Muur Kabel & Verborgen-draden Lokaliseren Stroomonderbrekers
Gratis Verzending! NOYAFA NF 816 Ondergrondse Bured Pijp onzichtbare Muur Kabel & Verborgen-draden Lokaliseren Stroomonderbrekers
belangrijkste functies:1. lokaliseren en volgen begraven en verborgen draden.2. bepalen welke recipiënten geïnteresseerd op specifieke circuits.3. opsporen van boor boren...

€39.47

NP89-19601xx-G4 PGA 13X13 14X14 MM spacing 0.4 MM IC Brandende zetel Adapter testen zetel Test Socket testbank in voorraad gratis schip
NP89-19601xx-G4 PGA 13X13 14X14 MM spacing 0.4 MM IC Brandende zetel Adapter testen zetel Test Socket testbank in voorraad gratis schip
welkom om onze winkel --- big'k gps/gsm module professionele co,. ltdwat we supply is alleen nieuwe & originele onderdelen, en de prijs is ook voor alleen nieuwe & originele prijs....

€73.71

Kabel Lengte Tester NF-8601W Multifunctionele Netwerk Kabel Tester LCD Cable Lengte Tester
Kabel Lengte Tester NF-8601W Multifunctionele Netwerk Kabel Tester LCD Cable Lengte Tester
kenmerken: 100% nieuw en hoge kwaliteit. handig, duurzaam en lange behulp tijd. helpen om test de rj11, rj45, bnc kabel lengte onder open circuit. onder de situatie van aansluiten...

€98.25

1 STKS Nieuwe Voor Sysmex KX21N CA1500 K4500 DRUK ONDERDELEN Voor PSL-21, POMP Diafragma NJK10001 VACUÜM PARTS.44368660
1 STKS Nieuwe Voor Sysmex KX21N CA1500 K4500 DRUK ONDERDELEN Voor PSL-21, POMP Diafragma NJK10001 VACUÜM PARTS.44368660
Voor sysmex kx21n ca1500 k4500 druk onderdelen voor psl-21, pomp diafragma njk10001 vacuüm parts.44368660pakket omvat: sysmex kx21n pomp vacuüm membraan * 1 stksbedankt voor...

€48.66

NOYAFA NF 816 Ondergrondse Bured Pijp onzichtbare Muur Kabel & Verborgen-draden Lokaliseren Stroomonderbrekers
NOYAFA NF 816 Ondergrondse Bured Pijp onzichtbare Muur Kabel & Verborgen-draden Lokaliseren Stroomonderbrekers
belangrijkste functies:1. lokaliseren en volgen begraven en verborgen draden.2. bepalen welke recipiënten geïnteresseerd op specifieke circuits.3. opsporen van boor boren...

€39.47

IC51-0162-296 SSOP16 spacing 1.0mm IC Brandende zetel Adapter testen zetel Test Socket testbank in voorraad gratis verzending
IC51-0162-296 SSOP16 spacing 1.0mm IC Brandende zetel Adapter testen zetel Test Socket testbank in voorraad gratis verzending
welkom om onze winkel --- big'k gps/gsm module professionele co,. ltdwat we supply is alleen nieuwe & originele onderdelen, en de prijs is ook voor alleen nieuwe & originele prijs....

€46.22

Netwerk Kabel Tester RJ45 RJ11 RJ12 CAT5 CAT6 UTP USB Lan Draad Ethernet Test Nieuwe-R179 Drop Verzending
Netwerk Kabel Tester RJ45 RJ11 RJ12 CAT5 CAT6 UTP USB Lan Draad Ethernet Test Nieuwe-R179 Drop Verzending
Materiaal: plastic kleur: blauw beschrijving: niet zeker wat verkeerde met uw netwerk? voordat u kopen een dure vervanging router of kabel modem, test uw kabels! als...

€4.14

Gratis Verzending! noyafa nf-8200 lan kabel tester tone generator voor rj45 rj11 en andere draad wiremap voor rj45 welkom om oem
Gratis Verzending! noyafa nf-8200 lan kabel tester tone generator voor rj45 rj11 en andere draad wiremap voor rj45 welkom om oem
belangrijkste functie:1. trace en lokaliseren rj45 (stp/4-core), rj11 kabels.2. anti-jamming, staat werken op de warmtewisselaar en pc opstarten.3. maatregel kabel lengte...

€57.89

SSOP56/DIP56 spacing 0.635mm IC Brandende zetel Adapter testen zetel Test Socket testbank in voorraad gratis verzending
SSOP56/DIP56 spacing 0.635mm IC Brandende zetel Adapter testen zetel Test Socket testbank in voorraad gratis verzending
welkom om onze winkel --- big'k gps/gsm module professionele co,. ltdwat we supply is alleen nieuwe & originele onderdelen, en de prijs is ook voor alleen nieuwe & originele prijs....

€56.62

Netwerk Kabel Tester Tracker Tracer met 8 Ver-end Aansluitingen voor Test Ethernet
Netwerk Kabel Tester Tracker Tracer met 8 Ver-end Aansluitingen voor Test Ethernet
Nf-388 multipurpose netwerk kabel tester tracker tracer met 8 ver-end aansluitingen voor test ethernet lankenmerken  • 8 ver-end test jacks (id1 ~ id8) inbegrepen• meerdere...

€57.06